Kde jsem: Katalog > Auto-moto > GPS příslušenství > GPS mapy >

Garmin Alpenvereinskarten

Garmin Alpenvereinskarten

Cena produktu Garmin Alpenvereinskarten není známa.

 

Popis produktu Garmin Alpenvereinskarten: Garmin Alpenvereinskarten Alpine Club mapy pro Rakousko a Německo na microSD / SD Garmin Europe s potěšením oznamuje dostupnost jedinečného produktu pro horolezectví v nejpopulárnějších destinacíc... > více informací


Garmin Alpenvereinskarten - popis

nahoru

Garmin Alpenvereinskarten Alpine Club mapy pro Rakousko a Německo na microSD / SD Garmin Europe s potěšením oznamuje dostupnost jedinečného produktu pro horolezectví v nejpopulárnějších destinacích v Rakousku a Německu, k dispozici ve snadno plug-n-play řešení na microSD / SD karty pro všechny vaše aktivity na horách.. Tyto kvalitní rastrové mapy, vydané ve spolupráci s rakouskými a německými alpskými kluby, zahrnuje oblasti severovýchodních Alp. Garmin Alpenvereinskarten - to jsou zdaleka nejlepší mapy pro nadšené horolezce, kteří jsou vášniví uživatelé velmi populárních a spolehlivých papírových map Alpského klubu a tradičně je využívají profesionální horští vůdci. Tento nový produkt mapuje užitečné informace pro všechny druhy alpských činností a umožňuje pokročilé použití rastrových map na GPS přístrojích. Garmin Alpenvereinskarten jedinečně zobrazuje horské rastrové mapy s vynikající kvalitou detailu mapy, především skalní terény a horské povrchy. V kombinaci s volně stažitelnou aplikací Garmin Basecamp software ™ se plánování cesty stává potěšením. Umožňuje například umístit vlastní značky či odkazy před započetím vaší cesty. Vlastnosti Garmin Alpenvereinskarten: • Přehledné mapy pro rychlou a pohodlnou orientaci • 59 vysoce kvalitních rastrových map optimalizovaných pro použití v GPS, zahrnující populární horolezecké oblasti v Rakousku a Německu • Přibližně 40.000 POI, jako jsou rekreační horské přístřešky, vesnice, horské vrcholy a další • Adresář vybudovaných "úkrytů" s bohatými a užitečnými informacemi, jako jsou fotografie, telefonní čísla, nadmořské výšky a další (v současné době k dispozici pouze na GPS, ne v aplikaci Basecamp) • Včetně více než 2.000 běžeckých tras , seřazeno regionálně podle umístění startu a cíle • Pokročilé a optimalizované označení nejdůležitějších bodů zájmu ( POI) pro dokonalou přehlednost v mapě.... další text lze povolit nebo zakázat prostřednictvím uživatelských preferencí (v současné době k dispozici pouze na GPS, ne v aplikaci Basecamp) Kompatibilní s přístroji: Montana™ serie, Oregon® serie, Dakota™ 20, Edge 800, GPSMAP 62s / 62st a GPSMAP 78 serie.

Výrobce Garmin

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Garmin Alpenvereinskarten užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Držáky k GPS nebo GPS moduly, Ostatní GPS příslušenství, Pouzdra pro GPS.

Nejlevnější Garmin Alpenvereinskarten akční ceny - Levné Garmin Alpenvereinskarten

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Garmin Alpenvereinskarten stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Garmin Alpenvereinskarten najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii GPS mapy.