Kde jsem: Katalog > Auto-moto > GPS příslušenství > GPS mapy >

Garmin BlueChart CD, Evropa/Afrika/Blízky východ

Garmin BlueChart CD, Evropa/Afrika/Blízky východ

Cena produktu Garmin BlueChart CD, Evropa/Afrika/Blízky východ není známa.

 

Popis produktu Garmin BlueChart CD, Evropa/Afrika/Blízky východ: • Námořní podrobná mapa pro území Evropy, Afriky a Blízkého východu. Aktuální verze mapy je 8.5 a platí pro druhou polovinu roku 2006 a první čtvrtletí roku 2007. • Mapa je k dispozici jak na CD, ... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Garmin BlueChart CD, Evropa/Afrika/Blízky východ - popis

nahoru

• Námořní podrobná mapa pro území Evropy, Afriky a Blízkého východu. Aktuální verze mapy je 8.5 a platí pro druhou polovinu roku 2006 a první čtvrtletí roku 2007. • Mapa je k dispozici jak na CD, tak na předehraných datových kartách. Verze mapy na CD obsahuje zákres celé popsané oblasti, která je dále členěna na 55 regionů. Uživatel při koupi CD získá přístup pro odemčení jednoho vybraného mapového regionu (např. Jaderského moře). V případě, že je potřeba zpřístupnit jiný region mapy, lze si za zvýhodněnou cenu dokoupit odemykací kupón pro odemknutí další oblasti. Uživatel pak provede další registraci na stránkách výrobce a vygeneruje si příslušný odemykací kód pro požadované území námořní mapy.

Výrobce Garmin

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Garmin BlueChart CD, Evropa/Afrika/Blízky východ užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Držáky k GPS nebo GPS moduly, Kabely pro GPS, Pouzdra pro GPS.

Nejlevnější Garmin BlueChart CD, Evropa/Afrika/Blízky východ akční ceny - Levné Garmin BlueChart CD, Evropa/Afrika/Blízky východ

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Garmin BlueChart CD, Evropa/Afrika/Blízky východ stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Garmin BlueChart CD, Evropa/Afrika/Blízky východ najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii GPS mapy.