Kde jsem: Katalog > Auto-moto > GPS příslušenství > GPS mapy >

Garmin MapSource - CityNavigator Europe

Garmin MapSource - CityNavigator Europe

Cena produktu Garmin MapSource - CityNavigator Europe není známa.

 

Popis produktu Garmin MapSource - CityNavigator Europe: • Námořní podrobná mapa pro území Evropy, Afriky a Blízkého východu. Aktuální verze mapy je 8.5 a platí pro druhou polovinu roku 2006 a první čtvrtletí roku 2007. • Mapa je k dispozici jak na CD, ... > více informací


Garmin MapSource - CityNavigator Europe - popis

nahoru

• Námořní podrobná mapa pro území Evropy, Afriky a Blízkého východu. Aktuální verze mapy je 8.5 a platí pro druhou polovinu roku 2006 a první čtvrtletí roku 2007. • Mapa je k dispozici jak na CD, tak na předehraných datových kartách. Verze mapy na CD obsahuje zákres celé popsané oblasti, která je dále členěna na 55 regionů. Uživatel při koupi CD získá přístup pro odemčení jednoho vybraného mapového regionu (např. Jaderského moře). V případě, že je potřeba zpřístupnit jiný region mapy, lze si za zvýhodněnou cenu dokoupit odemykací kupón pro odemknutí další oblasti. Uživatel pak provede další registraci na stránkách výrobce a vygeneruje si příslušný odemykací kód pro požadované území námořní mapy.

Výrobce Garmin

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Garmin MapSource - CityNavigator Europe užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Držáky k GPS nebo GPS moduly, Kabely pro GPS, Pouzdra pro GPS.

Nejlevnější Garmin MapSource - CityNavigator Europe akční ceny - Levné Garmin MapSource - CityNavigator Europe

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Garmin MapSource - CityNavigator Europe stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Garmin MapSource - CityNavigator Europe najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii GPS mapy.