Kde jsem: Katalog > Auto-moto > GPS příslušenství > GPS mapy >

Garmin Topo Czech v.1.2

Garmin Topo Czech v.1.2

Cena produktu Garmin Topo Czech v.1.2 není známa.

 

Popis produktu Garmin Topo Czech v.1.2: • Nová verze turistické mapy České republiky s podporou funkce automatického výpočtu trasy po asfaltových komunikacích, s obarveným turistickým značením (podpora u nových mapových přístrojů vyrábe... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Garmin Topo Czech v.1.2 - popis

nahoru

• Nová verze turistické mapy České republiky s podporou funkce automatického výpočtu trasy po asfaltových komunikacích, s obarveným turistickým značením (podpora u nových mapových přístrojů vyrábených od r. 2006) a stínování reliéfu v počítači. Data silniční sítě jsou aktuální k řijnu 2006 (silniční a uliční síť převzata z mapy Atlas CR10R v6). Mapa se instaluje spolu s programem MapSource, na instalačním CD je k dispozici verze 6.12.3 v české lokalizaci. TOPO Czech v1.20 je rozdělena do 76 samostatných mapových regionů, které celkově zabírají 74.5 MB. Pokud by se do přístroje mapa nahrávala bez routingu, pak její velikost činí 54.8 MB. Mapa je jednolicenční, tzn. že zakoupené CD lze registrovat pouze na jeden GPS přístroj. Mapová licence je nepřenosná, nelze tedy v případě zakoupení nového přístroje provést změnu registrace ze starého na nový přístroj.

Výrobce Garmin
Typ Turistické

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Garmin Topo Czech v.1.2 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Držáky k GPS nebo GPS moduly, Kabely pro GPS, Pouzdra pro GPS.

Nejlevnější Garmin Topo Czech v.1.2 akční ceny - Levné Garmin Topo Czech v.1.2

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Garmin Topo Czech v.1.2 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Garmin Topo Czech v.1.2 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii GPS mapy.