Kde jsem: Katalog > Auto-moto > GPS příslušenství > GPS mapy >

Mapa navigační SD Garmin BlueChart G2 Regular Jadran

Mapa navigační SD Garmin BlueChart G2 Regular Jadran

Cena produktu Mapa navigační SD Garmin BlueChart G2 Regular ... není známa.

 

Popis produktu Mapa navigační SD Garmin BlueChart G2 Regular Jadran: • Nová edice námořních map na předehraných kartách Garmin, které jsou určeny pro modelovoé řady nových námořních plotterů. Mapa na rozdíl od stávající mapové edice BlueChart nabízí poprvé perspekt... > více informací


Mapa navigační SD Garmin BlueChart G2 Regular Jadran - popis

nahoru

• Nová edice námořních map na předehraných kartách Garmin, které jsou určeny pro modelovoé řady nových námořních plotterů. Mapa na rozdíl od stávající mapové edice BlueChart nabízí poprvé perspektivní pohled nad mapou při navigaci a mnohem bohatší obsah a vyšší detail dat včetně použití leteckých snímků v marinách a přístavech. Mapa má barevnost a symboliku bližší mezinárodní IALA typologii, která je dodržována většinou výrobců tištěných námořních map. Krom podrobnějšího zákresu příbřežních moří a přístavů je zvýšena podrobnost zákresu příbřežních oblastí na pevnině.

Výrobce Garmin

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mapa navigační SD Garmin BlueChart G2 Regular Jadran užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Držáky k GPS nebo GPS moduly, Kabely pro GPS, Pouzdra pro GPS.

Nejlevnější Mapa navigační SD Garmin BlueChart G2 Regular Jadran akční ceny - Levné Mapa navigační SD Garmin BlueChart G2 Regular Jadran

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Mapa navigační SD Garmin BlueChart G2 Regular Jadran stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Mapa navigační SD Garmin BlueChart G2 Regular Jadran najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii GPS mapy.